top of page
NOVINKY/ LATEST NEWS
August 9  Nová grafika a merchandise

Jesenná koncertná sezóna 2018 je za rohom tak sme pre Vás nachystali nový vizuál a nových merchandise spolu so sloganom RHYTHM OF HAPPINESS. Všetko bude dostupné na našich koncertoch, ale ak máš záujem už teraz klikni na sekciu STORE a postupuj podľa pokynov. 

No a tu už ochutnávka: 

model 1.jpg
model 3.jpg
model 2.jpg
women white.jpg
women black .jpg
tielo pre zenu jo.jpg
tote bag.jpg
odznak 2.jpg
odznak.jpg
hlava .jpg
JUL 23   Nový kontrabasák Voloďa

Veľké zmeny v úderke Mr.TEDDY a síce odchod jedného zo zakladajúcich členov, Wesla. Týmto mu ďakujeme za jeho veľký prínos pre kapelu (Thanx Buddy!) a zároveň Vám predstavujeme nového Sidekicksa Voloďu, vitaj!

IMG_20180723_150236_685.jpg

MUSIC

JUL 7   Rozhovor v Rádiu FRONTINUS

V sobotu o 20:00 Mr. Teddy and the SIdekicks, po prvý krát dávaju rozhovor do rádia FRONTINUS (104,6 MHz). Takže nalaďte mašinky a nastražte uši !!! Pokiaľ niekto nestihol nevadí, akonáhle dostaneme záznam tak ho samozrejme zavesíme... 

LETO V ŠTÝLE AMERICKÝCH ÁUT

Leto 2018 sa nesie v štýle Detroitskej oceľe, Mr. Teddy vystúpi na zraze amerických áut v Plzni a na závodoch Hot Rodov na letisku Lhota (CZ) Tešíme sa na Vás aj na poriadne naleštené káry, hlavne v štýle 50tych rokov!!!

Október 15 Nový videoklip ku skladbe BONNIE AND CLYDE

15 Októbra 2017 vychádza náš v poradí druhý videoklip ku skladbe s názvom BONNIE AND CLYDE. Natáčanie sa nieslo v štýle gangstrov a prohibície. Nezaobišli sme sa ani bez poriadnych búchačiek, krásnych žien, naleštených áut a truhly. Však posúdte sami. Videoklip k zhliadnutiu na našom kanáli youtube, ale aj tu v sekcii "MEDIA"

TOUR DATES
MAR
16

ROCKABILLY night vol. 1

KD Šeříková- Plzeň, CZ

JUN 28

RAJROCKFEST
Festival- Rajec, Slovakia

APR 06

BARBERS CONTEST
Bratislava - Slovakia

JUL 19

COLOURS OF OSTRAVA
Festival
-Ostrava CZ

bottom of page